Shes Acer Aspire 4810P - 26.000 Lek

imageimage
shitblej
Bardhok Biba, Tirana 044 801112 http://www.shitblej.infosite.al
Publikuar Mar 17, 2015 Lokacioni Tirana Shikuar 454
Vlerësime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...
Përshkrimi:

ACER ASPIRE 4810P

CPU 1.4 CORE 2 DUO U3500
MEM 3 GB RAM DDR3
HDD 250 GB
SCR 13.3 INCH
DVD-RW-WEBCAMERA HD -HDMI
GPU 1.3 GB
BATERIA 4-5 ORE
Ne gjendje shumë të mirë!
Ky pordukt ka 3 muaj Garanci!
“R&R” Computer Service (ish *SHQIPNIA*). Rr Islam Alla Rr Kavejes. Tirane
Tel: +355 67 4054018 Tel: +355 69 43 39723
Mail:info@crs.al
Mail:ri_gels@hotmail.com

Tagje:
Prishtina

Shitësit

Ju lutem shkruani rezultatin 5+3=?

Reklama

Të sponzorizuara

Të fundit

Kërko

Instagram

Infosite është portal informativ dhe është dritarja ku ju do të keni mundësi të njiheni me informacione të fushave të ndryshme.
  • 83 Posts
  • 25 Followers
  • 88 Following
© 2014 Infosite. Të gjitha të drejtat e rezervuara.
shitblej.infosite.alshitblej.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar