Apple Ipad 2 Model A1395 - 24.000 Lek

image
shitblej
Bardhok Biba, Tirana 044 801112 http://www.shitblej.infosite.al
Publikuar Mar 10, 2015 Lokacioni Tirana Shikuar 569
Vlerësime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...
Përshkrimi:

Apple iPad2
Model A1395
Memorie 16G
Ngjyre e Zeze

CTS (Computer Telecommunication Solutions)

Rr. Petronini Luarasi(Mihal grameno),
50m mbi Shkollen e Baletit ne drejtim te Minibashkise 1/2,ne katin e pare te klinikes Dermolife.

Tel: +35569 55 99 555
email: info@cts.al

Tagje:
Tirana, Albania

Shitësit

Ju lutem shkruani rezultatin 5+3=?

Reklama

Të sponzorizuara

Të fundit

Kërko

Instagram

Infosite është portal informativ dhe është dritarja ku ju do të keni mundësi të njiheni me informacione të fushave të ndryshme.
  • 83 Posts
  • 25 Followers
  • 88 Following
© 2014 Infosite. Të gjitha të drejtat e rezervuara.
shitblej.infosite.alshitblej.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar