Mercedes E 220 cdi -00 - Me marrëveshje

image
shitblej
Bardhok Biba, Tirana 044 801112 http://www.shitblej.infosite.al
Publikuar Mar 3, 2015 Lokacioni Tirana Shikuar 585
Vlerësime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...
Përshkrimi:

Lloji: Mercedes Benz
Viti i modelit: 2000
Kilometrazha: 190 000 – 199 999

Modeli: E 220
Lëndë djegëse: Dizel
Marsh: Automat

mercedes benz e class 220 cdi.

viti 2000.elegance.
motorri-220 diesel cdi.
kambio-automat,
srs,
esp,
abs.
kondicioner,
mbyllje qendrrore.
disqe alumini.
sinjale te pasqyrat.
cd player.
Letra dhe siguracion deri ne dhjetor.
Sherbime te sapo kryera.

 

Telefon: 0682751274

Tagje:
Tirana, Albania

Shitësit

Ju lutem shkruani rezultatin 5+3=?

Reklama

Të sponzorizuara

Të fundit

Kërko

Instagram

Infosite është portal informativ dhe është dritarja ku ju do të keni mundësi të njiheni me informacione të fushave të ndryshme.
  • 83 Posts
  • 25 Followers
  • 88 Following
© 2014 Infosite. Të gjitha të drejtat e rezervuara.
shitblej.infosite.alshitblej.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar