Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, object given in /home/albaniainfo/public_html/shitblej/wp-content/themes/classify/inc/colors.php on line 7

Warning: max() [function.max]: When only one parameter is given, it must be an array in /home/albaniainfo/public_html/shitblej/wp-content/themes/classify/inc/colors.php on line 7

Mercedes E 220 cdi -00 - Me marrëveshje

image
shitblej
Bardhok Biba, Tirana 044 801112 http://www.shitblej.infosite.al
Publikuar Mar 3, 2015 Lokacioni Tirana Shikuar 691
Vlerësime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Përshkrimi:

Lloji: Mercedes Benz
Viti i modelit: 2000
Kilometrazha: 190 000 – 199 999

Modeli: E 220
Lëndë djegëse: Dizel
Marsh: Automat

mercedes benz e class 220 cdi.

viti 2000.elegance.
motorri-220 diesel cdi.
kambio-automat,
srs,
esp,
abs.
kondicioner,
mbyllje qendrrore.
disqe alumini.
sinjale te pasqyrat.
cd player.
Letra dhe siguracion deri ne dhjetor.
Sherbime te sapo kryera.

 

Telefon: 0682751274

Tagje:
Tirana, Albania

Shitësit

Ju lutem shkruani rezultatin 5+3=?

Reklama

Të sponzorizuara

Të fundit

Kërko


Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Access denied for user 'albaniainfo'@'localhost' (using password: NO) in /home/albaniainfo/public_html/shitblej/wp-content/themes/classify/inc/widgets/advance_search.php on line 121

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in /home/albaniainfo/public_html/shitblej/wp-content/themes/classify/inc/widgets/advance_search.php on line 121
Access denied for user 'albaniainfo'@'localhost' (using password: NO)