Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, object given in /home/albaniainfo/public_html/shitblej/wp-content/themes/classify/inc/colors.php on line 7

Warning: max() [function.max]: When only one parameter is given, it must be an array in /home/albaniainfo/public_html/shitblej/wp-content/themes/classify/inc/colors.php on line 7

OKAZION!!! Apartamentprej 2+1 - 35.000 Lek

image
shitblej
Bardhok Biba, Tirana 044 801112 http://www.shitblej.infosite.al
Publikuar May 8, 2015 Lokacioni Elbasan Shikuar 834
Vlerësime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Përshkrimi:

OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 KATI I 3 PALLATI 413/1 LAGJA DYLI HAXHIRE MYZIRI… I REGULLUAR DHE I KOMPLETUAR ME KUSHTE BASHKOHORE…. SIPERFAQA E APARTAMENTIT 70m2 …. DRITARE DYRALUMIN DOPIO XHAM…. CDO GJE FUNKSIONALE….. CMIMI 35.000euro I DISKUTUESHEM…

 

Telefon: 0697585999

Tagje:
Elbasan, Albania

Shitësit

Ju lutem shkruani rezultatin 5+3=?

Reklama

Të sponzorizuara

Të fundit

Kërko


Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Access denied for user 'albaniainfo'@'localhost' (using password: NO) in /home/albaniainfo/public_html/shitblej/wp-content/themes/classify/inc/widgets/advance_search.php on line 121

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in /home/albaniainfo/public_html/shitblej/wp-content/themes/classify/inc/widgets/advance_search.php on line 121
Access denied for user 'albaniainfo'@'localhost' (using password: NO)