Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, object given in /home/albaniainfo/public_html/shitblej/wp-content/themes/classify/inc/colors.php on line 7

Warning: max() [function.max]: When only one parameter is given, it must be an array in /home/albaniainfo/public_html/shitblej/wp-content/themes/classify/inc/colors.php on line 7

okazion Peugeot 307 benzin 2001 - Me marrëveshje

image
shitblej
Bardhok Biba, Tirana 044 801112 http://www.shitblej.infosite.al
Publikuar Mar 3, 2015 Lokacioni Shkodёr Shikuar 1679
Vlerësime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Përshkrimi:

Lloji: Peugeot
Viti i modelit: 2001
Kilometrazha: 200 000 – 249 999

Modeli: 307
Lëndë djegëse: Benzin
Marsh: Manual

makina esht ne gjendje perfekte 1.6 benzine shum ekonomike 5 litra ne rrug te gjata 7.5 ne qytet me dokumenta te sapo paguara te vleshme deri me dt 11.11.2015 me kilometra origjinale sic e shifni ne foto e mirmbajtur si nga ana e jashtme ashtu dhe nga brenda nuk ka as gervishtjen me te vogel e gateshme per cfar do provet nga ana juaj per me shum info

Telefon: 0694715258

Tagje:
Shkodër, Albania

Shitësit

Ju lutem shkruani rezultatin 5+3=?

Reklama

Të sponzorizuara

Të fundit

Kërko


Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Access denied for user 'albaniainfo'@'localhost' (using password: NO) in /home/albaniainfo/public_html/shitblej/wp-content/themes/classify/inc/widgets/advance_search.php on line 121

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in /home/albaniainfo/public_html/shitblej/wp-content/themes/classify/inc/widgets/advance_search.php on line 121
Access denied for user 'albaniainfo'@'localhost' (using password: NO)