Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, object given in /home/albaniainfo/public_html/shitblej/wp-content/themes/classify/inc/colors.php on line 7

Warning: max() [function.max]: When only one parameter is given, it must be an array in /home/albaniainfo/public_html/shitblej/wp-content/themes/classify/inc/colors.php on line 7

OKAZION!!!! Shitet aktivitet Tabaccino - Me marrëveshje

image
shitblej
Bardhok Biba, Tirana 044 801112 http://www.shitblej.infosite.al
Publikuar Mar 3, 2015 Lokacioni Elbasan Shikuar 703
Vlerësime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Përshkrimi:

OKAZION !
Shitet biznes “TABACINO ” me adrese ne Rr.”11Nentori”,Lgj.”B.Dardha”,ne Elbasan .Biznesi ka nje xhiro te kenaqshme ditore si dhe perbehet nga 2 ambjete ( njera si dyqan dhe tjetra magazine) me sip. totale 30 m2 , te rikonstruksionuara ne dhjetor 2014. Biznesi shitet i komletuar me paisjet e nevojshme si dhe furnizimet perkatese , vetem per arsye familjare !

Emri: klaudjo

Telefon: 0697585999

Tagje:
Elbasan, Albania

Shitësit

Ju lutem shkruani rezultatin 5+3=?

Reklama

Të sponzorizuara

Të fundit

Kërko


Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Access denied for user 'albaniainfo'@'localhost' (using password: NO) in /home/albaniainfo/public_html/shitblej/wp-content/themes/classify/inc/widgets/advance_search.php on line 121

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in /home/albaniainfo/public_html/shitblej/wp-content/themes/classify/inc/widgets/advance_search.php on line 121
Access denied for user 'albaniainfo'@'localhost' (using password: NO)