Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, object given in /home/albaniainfo/public_html/shitblej/wp-content/themes/classify/inc/colors.php on line 7

Warning: max() [function.max]: When only one parameter is given, it must be an array in /home/albaniainfo/public_html/shitblej/wp-content/themes/classify/inc/colors.php on line 7

Shitet Asus Fondepad 8 - Me marrëveshje

imageimage
Rr. Petronini Luarasi (Mihal Grameno) +35569 55 99 555
CTS
Publikuar Sep 25, 2015 Lokacioni Tirana Shikuar 339
Vlerësime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Përshkrimi:

Shitet  ASUS Fonepad 8 FE380CG.
Modeli: K016. Ka 2 kartela (Dual Sim), 8.0 Inch, për sistem operativ ka Android 4.2.2 Jelly Bean dhe procesor Quad-Core 1.33 GHz. Memorie te brendshme 8GB, vend per Kartë micro SD deri në 64 GB,Wi-Fi, Bluetooth, Karikues dhe Kufje.

Tagje:
Rruga Petro Nini Luarasi, Tiranë, Albania

Shitësit

Ju lutem shkruani rezultatin 5+3=?

Reklama

Të sponzorizuara

Të fundit

Kërko


Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Access denied for user 'albaniainfo'@'localhost' (using password: NO) in /home/albaniainfo/public_html/shitblej/wp-content/themes/classify/inc/widgets/advance_search.php on line 121

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in /home/albaniainfo/public_html/shitblej/wp-content/themes/classify/inc/widgets/advance_search.php on line 121
Access denied for user 'albaniainfo'@'localhost' (using password: NO)