Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, object given in /home/albaniainfo/public_html/shitblej/wp-content/themes/classify/inc/colors.php on line 7

Warning: max() [function.max]: When only one parameter is given, it must be an array in /home/albaniainfo/public_html/shitblej/wp-content/themes/classify/inc/colors.php on line 7

Shitet Ipad Mini 7.9 inch - 25000 Lek

imageimage
Rr. Islam Alla +355 69 43 39723 https://www.facebook.com/CRS.pc
Publikuar May 27, 2015 Lokacioni Tirana Shikuar 824
Vlerësime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Përshkrimi:

Shitet IPAD MINI me 7.9 INCH. Ipad-i ka ngjyrë të bardhë si dhe memorie prej 16 GB. Ipad-i ka garancion 1 muaj.
Çmimi: 25000 LEK

Tagje:
Rruga Islam Alla, Tirana 1001, Albania

Shitësit

Ju lutem shkruani rezultatin 5+3=?

Reklama

Të sponzorizuara

Të fundit

Kërko


Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Access denied for user 'albaniainfo'@'localhost' (using password: NO) in /home/albaniainfo/public_html/shitblej/wp-content/themes/classify/inc/widgets/advance_search.php on line 121

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in /home/albaniainfo/public_html/shitblej/wp-content/themes/classify/inc/widgets/advance_search.php on line 121
Access denied for user 'albaniainfo'@'localhost' (using password: NO)