Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, object given in /home/albaniainfo/public_html/shitblej/wp-content/themes/classify/inc/colors.php on line 7

Warning: max() [function.max]: When only one parameter is given, it must be an array in /home/albaniainfo/public_html/shitblej/wp-content/themes/classify/inc/colors.php on line 7

Shitet laptop Macbook Pro 2012 - Me marrëveshje

image
Rr. Petronini Luarasi (Mihal Grameno) +35569 55 99 555
CTS
Publikuar Apr 28, 2015 Lokacioni Tirana Shikuar 76
Vlerësime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Përshkrimi:

Shitet laptop i markës Macbook Pro 2012 me 13.3 inch. Laptopi është i ri dhe ka : Intel core i7 2.9 ghz, grafik, Intel hd4000 1gb, Ram 8 gb ddr3, Hdd 750 gb Dvd, wifi, webcam,card reader, karikues origjinal dhe çantë.

Tagje:

Shitësit

Ju lutem shkruani rezultatin 5+3=?

Reklama

Të sponzorizuara

Të fundit

Kërko


Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Access denied for user 'albaniainfo'@'localhost' (using password: NO) in /home/albaniainfo/public_html/shitblej/wp-content/themes/classify/inc/widgets/advance_search.php on line 121

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in /home/albaniainfo/public_html/shitblej/wp-content/themes/classify/inc/widgets/advance_search.php on line 121
Access denied for user 'albaniainfo'@'localhost' (using password: NO)