Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, object given in /home/albaniainfo/public_html/shitblej/wp-content/themes/classify/inc/colors.php on line 7

Warning: max() [function.max]: When only one parameter is given, it must be an array in /home/albaniainfo/public_html/shitblej/wp-content/themes/classify/inc/colors.php on line 7

Shitet motor Vespa PX-200 - Me marrëveshje

imageimage
Tirana 0673229062
Publikuar May 7, 2015 Lokacioni Tirana Shikuar 1544
Vlerësime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Përshkrimi:

Shitet motor Vespa PX-200 arcobaleno -80 I cili është në gjendje shumë të mirë teknike. Motori ka targa te reja dhe dokumente te rregullta dhe është vespa autentike. Motori gjithashtu ka shume pjese rezerve. Taksat e motorit kanë skaduar që 3 muaj.
Çmimi i diskutueshëm!

Tagje:
Tirana, Albania

Shitësit

Ju lutem shkruani rezultatin 5+3=?

Reklama

Të sponzorizuara

Të fundit

Kërko


Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Access denied for user 'albaniainfo'@'localhost' (using password: NO) in /home/albaniainfo/public_html/shitblej/wp-content/themes/classify/inc/widgets/advance_search.php on line 121

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in /home/albaniainfo/public_html/shitblej/wp-content/themes/classify/inc/widgets/advance_search.php on line 121
Access denied for user 'albaniainfo'@'localhost' (using password: NO)