Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, object given in /home/albaniainfo/public_html/shitblej/wp-content/themes/classify/inc/colors.php on line 7

Warning: max() [function.max]: When only one parameter is given, it must be an array in /home/albaniainfo/public_html/shitblej/wp-content/themes/classify/inc/colors.php on line 7

Shitet ora Armani Brown - 11.000 Lek

imageimageimageimageimageimage
0692614111
Ora
Publikuar Oct 5, 2015 Lokacioni Tirana Shikuar 474
Vlerësime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Përshkrimi:

Shitet orë Armani Brown Leather Strap, 10 ditë e përdorur. Ora përmban manualin e Armani Exchange dhe letren e origjinalitit si dhe certifikatën e Giorgo Armanit me nr. serie.

Ora është e prodhuar me 2 vjet garanci nga fabrika.
Përbehet nga rripi i cili është 100% lekurë.

Cmimi i padiskutueshem.
Për çdo paqartësi jeni te lutur te kontaktoni. Sms/Whatsapp/viber por jo me me telefonat.

Tagje:
Tirana, Albania

Shitësit

Ju lutem shkruani rezultatin 5+3=?

Reklama

Të sponzorizuara

Të fundit

Kërko


Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Access denied for user 'albaniainfo'@'localhost' (using password: NO) in /home/albaniainfo/public_html/shitblej/wp-content/themes/classify/inc/widgets/advance_search.php on line 121

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in /home/albaniainfo/public_html/shitblej/wp-content/themes/classify/inc/widgets/advance_search.php on line 121
Access denied for user 'albaniainfo'@'localhost' (using password: NO)