Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, object given in /home/albaniainfo/public_html/shitblej/wp-content/themes/classify/inc/colors.php on line 7

Warning: max() [function.max]: When only one parameter is given, it must be an array in /home/albaniainfo/public_html/shitblej/wp-content/themes/classify/inc/colors.php on line 7

Shitet: Skoda Roomster - Me marrëveshje

imageimage
shitblej
Bardhok Biba, Tirana 044 801112 http://www.shitblej.infosite.al
Publikuar Apr 17, 2015 Lokacioni Tirana Shikuar 757
Vlerësime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Përshkrimi:

Karburanti: Diezel
Kamjo: manual
Ftohja:Kondicioner
Fuqia KW: 55
KM: 52+++
.Cilindrata: 1.422 cc, Naftë
.Fuqia motorrike: 51 kW (69 PS) Kuajfuqi
.Viti i prodhimit: 2009
.Kambio: manuale me 5 Raporte
.Konsumi i kombinuar i karburantit: 5.3litra
.Opsionet :
·Sistem frenimi ABS
·Airbag për shoferin dhe pasagjerin
·Mbyllje automatike e dyerve në ecje
·Immobilizer
·Timon elektrik
·Xhamat me komandim elektrik
·Pasqyrat elektrike
Makina eshte ne gjendje perfekte.
MAKINA ESHTE E BLERE ME ZERO KM TE PORSCHE ALBANI KM OREGJINALE MUND TA KONTROLLONI KU TE DONI MAKINA ESHTE PARAPRAKISHT E RE VETEM 52000 KILOMERTA

Tagje:
Tirana, Albania

Shitësit

Ju lutem shkruani rezultatin 5+3=?

Reklama

Të sponzorizuara

Të fundit

Kërko


Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Access denied for user 'albaniainfo'@'localhost' (using password: NO) in /home/albaniainfo/public_html/shitblej/wp-content/themes/classify/inc/widgets/advance_search.php on line 121

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in /home/albaniainfo/public_html/shitblej/wp-content/themes/classify/inc/widgets/advance_search.php on line 121
Access denied for user 'albaniainfo'@'localhost' (using password: NO)