Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, object given in /home/albaniainfo/public_html/shitblej/wp-content/themes/classify/inc/colors.php on line 7

Warning: max() [function.max]: When only one parameter is given, it must be an array in /home/albaniainfo/public_html/shitblej/wp-content/themes/classify/inc/colors.php on line 7

Vile 2 kat 185 m2 shtepi+185 m2 magazine+2 dynym toke - Me marrëveshje

image
shitblej
Bardhok Biba, Tirana 044 801112 http://www.shitblej.infosite.al
Publikuar Feb 11, 2015 Lokacioni Tirana Shikuar 608
Vlerësime
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Përshkrimi:

Shitet shtepi dy kateshe ku ka 185 m 2 shtepi(kati dyte) dhe 185 m2 magazine(kati pare) + 2 dynym toke + garazh.
Shtepia ka 3 dhoma + kuzhine dhe aneks dhe banjo.
Adresa eshte rruga ne fund te Xhabijeve,Shkoder.
Shtepia ka dokumenta te rregullta me hipoteke.

Numer kontakti: 069 22 300 20

Tagje:
Shkodër, Albania

Shitësit

Ju lutem shkruani rezultatin 5+3=?

Reklama

Të sponzorizuara

Të fundit

Kërko


Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Access denied for user 'albaniainfo'@'localhost' (using password: NO) in /home/albaniainfo/public_html/shitblej/wp-content/themes/classify/inc/widgets/advance_search.php on line 121

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in /home/albaniainfo/public_html/shitblej/wp-content/themes/classify/inc/widgets/advance_search.php on line 121
Access denied for user 'albaniainfo'@'localhost' (using password: NO)